انواع سیستم‌های درب اتوماتیک

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

در شرکت ایمن رهرو، ما به طور مداوم سیستم‌های سفارشی درب اتوماتیک را برای طیف وسیعی از مشتریان در کاربری‌های مسکونی و تجاری نصب می‌کنیم. در این مقاله، کارشناسان نصب ما برخی از نکات را در مورد انواع سیستم‌های درب را شرح خواهند داد.

چرا باید یک سیستم درب را نصب کنید

درب‌های اتوماتیک باعث آسان‌تر شدن عبور افراد می‌شوند و با نصب این نوع از درب‌ها مشتریان شما به راحتی می‌توانند از آن عبور کنند. درب اتوماتیک پارکینگ از ترافیک و ازدحام در ورودی و خروجی پارکینگ کم می‌کند، مهم نیست این درب پارکینگ برای خانه‌های مسکونی باشد و یا مکان‌های تجاری، این درب‌ها به بهترین نحو کار خود را انجام می‌دهند. درب شیشه ای اتوماتیک برای افراد پیاده مفید خواهد بود و به آنها اجازه می‌دهد حتی با داشتن بار به راحتی از آن عبور کنند.

درب‌های شیشه‌ای کشویی چندگانه

درب‌های شیشه‌ای کشویی چندگانه دارای ظاهری شیک و مسطح هستند که آنها را به بهترین انتخاب برای صاحبان فروشگاه‌ها تبدیل می‌کند. آنها دارای سطح وسیعی هستند که می‌توانند فروشگاه شما را حتی هنگام بسته بودن درب‌ها به لحاظ نوری تغذیه کنند و در انواع مختلفی از درب‌های دارای دو یا چند پانل کشویی موجود هستند.

درب‌های تاشو اتوماتیک

این درب‌ها وقتی که باز می‌شوند، گزینه‌ای عالی برای افرادی است که فضای محدودی دارند. آنها دارای لولاهای پنهان و وصله‌های داخلی هستند که به لحاظ زیبایی چه از داخل و چه از خارج خانه شما، گزینه‌ای خارق العاده به حساب می‌آیند.

درب‌های کشویی پارکینگ

این درب‌های لوکس دارای یک یا چند پانل کشویی هستند و می‌توانند درون محفظه‌های دیواری فرو روند. این درب‌ها می‌توانند در یک مسیر مستقیم و یا به صورت زاویه دار و منحنی شکل باز و بسته شوند. آنها در گزینه‌های متعددی به لحاظ ارتفاع و عرض در دسترس هستند که به صورت پانل‌های تکی یا چندگانه عرضه شده و می‌توانند در داخل دیوار پنهان شوند.

درب کرکره‌ای اتوماتیک

این نوع درب برای بسیاری از مکان‌ها مناسب است. در ساختمان‌های مسکونی و جاهایی که فضای کافی برای باز شدن درب نیست و یا در ساختمان‌های تجاری. درب کرکره ای اتوماتیک را می‌توان در اندازه‌های مختلف سفارش داد و قابل نصب در اکثر محیط‌ها است.

مزایای درب‌های اتوماتیک

هنگامی که مشتریان برای اولین بار وارد محل تجاری شما می‌شوند، اولین چیزی که توجه آنها را جلب می‌کند درب‌های محل کار شما است. باز و بسته شدن درب‌ها به صورت اتوماتیک تاثیر اولیه مثبتی را بر روی مشتریان شما خواهد داشت، زیرا آنها برای ورود یا خروج از محل شما، کار بسیار ساده‌تری را خواهند داشت. این درب‌ها می‌توانند کسب و کار شما را خلوت‌تر، کارآمد‌تر و راحت‌تر کنند. هنگامی که یک درب اتوماتیک به درستی توسط یک نصاب حرفه‌ای مانند شرکت ایمن رهرو نصب شود، مزایایی زیادی را به شما ارائه خواهد داد، از قبیل:

کاهش ترافیک

درب‌های اتوماتیک جریان ترافیک ورودی و خروجی به کسب و کار شما را کاهش می‌دهند. بازدیدکنندگان نیازی به کاهش سرعت حرکت خود نخواهند داشت و می‌توانند به سرعت و به شیوه‌ای ایمن به محل کار شما وارد و خارج شوند زیرا درب‌ها به طور خودکار برای آنها باز و بسته می‌شوند.

کسب و کار شما را به لحاظ مصرف انرژی کارآمدتر می‌کند

درب اتوماتیک سازگار با ساختار ساختمان شما کار می‌کنند و می‌تواند پس از بسته شدن به طور خودکار قفل شوند. آنها در برابر نفوذ و خروج هوا عایق شده‌اند و اجازه انتقال حرارت بین فضای داخلی و خارجی را نمی‌دهند که منجر به کاهش هزینه‌های انرژی برای گرم کردن یا خنک کردن محل شما می‌شود.

عدم نیاز به عملیات دستی

این باعث می‌شود که مشتریان یا کارگران برای ورود یا خروج از کسب و کار شما حتی زمانی که دست آنها پر از کیسه‌ها یا مواد است مشکلی نداشته باشند. هر فرد بالغ همراه با یک کودک، قادر به ورود یا خروج از فروشگاه بدون نیاز به رها کردن دست بچه خود خواهد بود. در کل، این درب‌ها برای همه افراد راحتی زیادی را به ارمغان می‌آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *