درب اتوماتیک شیشه ای لولایی (Automatic Swing Doors)

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی بسیار ساده نصب میشود.
از ویژگی های مهم این درب ها این است که می شود بدون نیاز به تعویض درب، آن را اتوماتیک نمود، بنابراین درب اتوماتیک شیشه ای لولایی برای ساختمان های بازسازی شده، بسیار مناسب است، چرا که در این حالت هزینه های پروژه بسیار کاهش پیدا کرده و جزو مقرون به صرفه ترین درب های اتوماتیک شیشه ای محسوب میشود.
گفتنی است استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای لولایی
 بر روی درب ساختمان، در صورت کم بودن وزن آن امکان پذیر خواهد بود که در اینصورت نیازی به نصب مجدد درب نخواهد بود.
این درب ها دارای امنیت بسیار بالا هستند و به سادگی نصب می شوند. درب اتوماتیک شیشه ای لولایی برای ساختمان های مسکونی، بیمارستان ها، درمانگاه ها، مراکز نگهداری از افراد کم توان، مدارس، سالن های نمایش، کنسرت ها و... مناسب می باشد که باز و بسته شدن درب های اتوماتیک شیشه ای به طور خودکار، می تواند سهم به سزایی در کاهش میزان هدر رفتن انرژی داشته باشد
.
نکته دیگر اینکه تنها با فشار اندکی به روی بدنه درب، درب به صورت اتوماتیک باز می شود. در شرایط قطعی برق نیز می توان درب را به صورت دستی باز کرد.
درب اتوماتیک شیشه ای لولایی می تواند یک لنگه یا دو لنگه باشد، که بر روی هر لنگه یک بازوی الکترومکانیکی وجود دارد. این درب ها برای مکان هایی که ترافیک و رفت و آمدِ یک طرفه دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در شرایطی که نیاز به راهنمایی افراد برای ورود و خروج وجود دارد نیز می توان از درب اتوماتیک شیشه ای لولایی استفاده کرد. استفاده از این درب اتوماتیک شیشه ای، برای مکان هایی که دارای رفت و آمدِ دو طرفه هستند، توصیه نمی شود، چرا که عموماً هر دو لنگه درب، در یک جهت باز یا بسته می شوند، اما این امکان وجود دارد که برای اماکن پر تردد و یا بنا به مشخصات خاص ساختمان، دو لنگه درب در دو جهت مختلف باز شوند
.

همچنین درب اتوماتیک شیشه ای لولایی دارای سیستم ایمنی ضد برخورد نیز هست، به این ترتیب که با تشخیص مانع در سر راه بسته شدن، مسیر حرکت را تغییر می دهد. این درب ها قابلیت سازگاری با سیستم های کنترل تردد و ضد حریق را نیز دارند.

درب اتوماتیک ، درب شیشه ای ، راهبند ، جک برقی ، کرکره برقی    
کرکره برقی، کرکره شفاف، درب اتوماتیک کرکره ای، کرکره پنجره ای اتوماتیک، کرکره برقی اتوماتیک، تیغه درب اتوماتیک کرکره
دربهای اتوماتیک شیشه ای مثلثی، درب اتوماتیک شیشه ای،  انواع درب شیشه ای
درب شیشه ای، درب شیشه ای اتوماتیک، انواع درب شیشه ای، درب اتوماتیک، درب اتوماتیک سوزوکی، درب اتوماتیک صنعتی

آخرین محصولات

تماس با ما

ایران
 تهران ، اتوبان جلال آل احمد ، بعد از پل شهرک آزمایش ، پلاک 53 ، واحد 32

پشتیبانی 24/7

تلفن  : 88652386 - 88652445 (021)

فکس : 88224912 (021)

خدمات 24 ساعته : 2310 439 0990

ایمیل : info@imenrahro.com

 


 

هران ، خ ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، خ 36 ، پ 7 ، ساختمان ولیعصر 1 ، واحد 113
JoomShaper