درب شیشه ای در یک نگاه

 

درب اتوماتیک شیشه ای راه حلی کارآمد و زیبا برای جدا کردن محیط های داخلی از خارجی، و یا جدا کردن محیط‌های داخلی از هم می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای، همچنین به عنوان یکی از راهکارهای مؤثر برای بهینه کردن مصرف انرژی، تعریف می گردد. به این صورت که با تنظیمات اپراتورِ درب اتوماتیک شیشه ای، می توان میزان بازشوی لت ها را تغییر داد. این تنظیماتی که متناسب با هوای گرم و سرد صورت می گیرد باعث می‌گردد تا میزات انرژی تلف شده به حداقل مقدار خود برسد.

 

استفاده از درب شیشه‌ای اتوماتیک در ورودی ساختمان‌ها و جداسازی محیط های داخلی از هم توسط این درب‌ها، نمای بسیار زیبا و خاصی به ساختمان یا محل کار شما داده می‌دهد. درب اتوماتیک شیشه‌ای قابلیت انطباق با کلیه‌ی سیسستم‌های کنترل تردد را دارا می باشد. بدین وسیله می‌تواند ورود و خروج افراد را کنترل کرده و محدودیت دسترسی ایجاد کند.

               glass door3                                               glass door1

 

 

 

                                                                                                         استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای، برای جداسازی فضاهای داخلی

          glass door2                                             glass door 

قطعات تشکیل دهنده‌ی درب اتوماتیک شیشه ای

1- اپراتور درب اتوماتیک شیشهای: اپراتور درب اتوماتیک شیشهای (شامل باکسی که در آن موتور و متعلقات قرار دارد و لت‌های شیشه‌ها بر روی آن سوار می‌شوند) را برند های مختلف خارجی و داخلی  با کیفیت های متفاوتی تولید می کنند. از جمله این تولید کننده کشورهای آلمان، ایتالیا و اسپانیا با کیفیت و قیمت بالا و کشور های آسیایی مانند چین با کیفیت و قیمت پایین تر تولید می‌باشند. 

operator-diagram

 2- فریم درب اتوماتیک شیشه ای: فریم های در اتوماتیک شیشه‌ای از جنس آلومینیوم آنادایز شده می باشد. آلومینیوم آنادایز شده با گذشتن از فرایند شیمیایی دارای پوششی می شود که از آن در برابر خوردگی محافظت می کند. فریم‌ها شامل رنگ‌بندی متنوع می باشد تا با انواع نماهای ساختمانی قابل انطباق شود. فریم‌های درب اتو ماتیک شیشه‌ای به صورت فارسی‌بر به هم متصل می‌شوند و در ابعاد 4 ساانتیمتر و 8 سانتیمتر برش می خورند.این ابعاد برش برای محدودیت های نصب و زیبایی کار می باشد.
3-شیشه در اتوماتیک شیشه ای: شیشه های استفاده شده در درب اتوماتیک شیشه ای از جنس سکوریت می باشد و قابلیت حک کردن لوگو و عکس را دارد.

  

انواع درب های اتوماتیک شیشه ای

1- درب اتوماتیک شیشه ای کشویی:

glass door 5
  • درب اتوماتیک شیشه ای کشویی تک لت

  • درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دو لت

 این نوع دربها مناسب برای اماکنی هستند که فضای کافی وجود داشته باشد (یعنی به اندازه ای هرلت در سمت راست یا چپ فضا باشد، تا درب ها به اندازه‌ی ورودی باز شوند).

 

2- درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی: 

photo 2016-07-14 14-48-59

این نوع درب‌ها برای اماکنی که محدودیت در عرض و فضا دارند، مناسب می باشد. نحوه‌ی عملکرد درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی به این صورت است که لت ها کوچکتر می‌شوند و هنگام باز شدن بر روی یک دیگر قرار می گیرند تا به این صورت فضای بسیار کمی را اشغال کرده و در نتیجه فضای تردد بیشتری ایجاد نمایند.

 

3- درب  اتوماتیک شیشه ای قوسی یا کرو: 

photo 2016-07-14 14-58-16

این نوع از درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای بسیار زیبا می باشند و جلوه ای متفاوتی به ساختمان می بخشند. درب اتوماتیک شیشه‌ای قوسی یا کرو برای هتل ها، بیمارستان ها و ساختمانهایی با معماری ویژه و لوکس استفاده می شود.

  

 نکته‌ای که درباره‌ی درب اتوماتیک شیشه‌ای باید به آن توجه کرد این است که هر کدام از انواع درب شیشه‌ای اتوماتیک مناسب برای مکان‌های خاصی می باشد. برای راهنمایی بهتر و مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان شرکت ایمن رهرو تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درب شیشه ای 

درب شیشه ای کشویی

درب شیشه ای کشویی بطوری طراحی میشوند که معمولا در فروشگاه ها،مغازه ها و اداره جات کاربرد دارند زیرا نیاز به فضای زیادی دارند.در بعضی موارد اگه فضای داخلی خونه بزرگ باشد از درب شیشه ای کشویی استفاده می شود البته باید فضا طوری باشد که جا برای کشوهای ریلی درب وجود داشته باشد وگرنه باید از درهای قدیمی یا مدل های دیگر استفاده کردبهترین مزیت های درب شیشه ای کشویی این است فضای زیادی را اشغال نمی کنند.مثلا درب های قدیمی بین هشتاد تا نود سانت را برای باز شدن می گیرند این در حالی  است که  درب های شیشه ای کشویی فضای پنج سنتی متری را می گیرند.برای اینکه درب شیشه ای کشویی ساده به چشم نیاید با دستگاه های مخصوص روی سطح آن را برش می دهند و به آن طرح می دهند.بزرگترین عیب درب شیشه ای کشویی وزن بسیار زیاد آن است چرا که از شیشه هایی بسیار ضخیم شاخته شده است که این مشکل را هم با ریل های مخصوص درب شیشه ای کشویی جبران کرده اند

درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای نیز امروزه در مکان های مختلف مورد کاربرد قرار می گیرد بویژه برای آپارتمان های تجاری و نیز واحدها و سازمان های اداری مورد استفاده قرار می گیرد. در مکان های عمومی و یا محیط هایی که امکان ورود افراد مختلف وجود دارد و حیطه شخصی افراد نمی باشد نصب درب شیشه ای بسیار دیده می شود و نوعی اعتبار تجاری به محیط خواهد داد.

درب شیشه ای کشویی چگونه است 

درب شیشه ای در مدل و انواع مختلف موجود می باشد. درب شیشه ای کشویی به گونه ای می باشد که یکی از درب های ثابت و درب دیگر به مانند کشو قابلیت جلو و عقب آمدن را دارد. از درب شیشه ای کشویی اغلب برای مکان های تجاری ، مغازه ها ، واحدهای داخلی در واحدهای تجاری استفاده می شود.

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت نیز از دیگر انواع درب شیشه ای می باشد که زیبایی بسیاری را به محیط شما می بخشد. 

درب شیشه های تراس

درب شیشه ای تراس برای محیط تراس و بالکن منازل بسیار دیده می شود. وجود زیبایی که در درب شیشه ای است می تواند بر زیبایی بیشتر تراس شما بخشد. از این رو افراد برای تراس های خود به انتخاب درب شیشه ای تراس رو می آورند که در ابعاد و نیز طرح ها و جنس های مختلف شیشه موجود می باشد و حتی می تواند گرماو سرما را نیز محفوظ نگه دارد.

درب شیشه ای تلسکوپی 

درب شیشه ای تلکسوپی نیز ازد یگر جنس ها وطرح های درب شیشه ای می باشد که استقبال بالایی را برای خود بدست آورده است.

درب شیشه ای تاشو

درب شیشه ای تاشو برای محیط هایی که با محددیت فضایی بیشتری روبه رو هستند مناسب می باشد و در هر زمان که بخواهند می تواند درب شیشه ای خود را که به صورت تاشو است جمع نمایند. درب شیشه ای تاشو قابلیت جالبی در درب شیشهای می باشد.

 

 

درب اتوماتیک ، درب شیشه ای ، راهبند ، جک برقی ، کرکره برقی 

      کرکره برقی، کرکره شفاف، درب اتوماتیک کرکره ای، کرکره پنجره ای اتوماتیک، کرکره برقی اتوماتیک، تیغه درب اتوماتیک کرکره ای

      درب شیشه ای، درب شیشه ای اتوماتیک، انواع درب شیشه ای، درب اتوماتیک، درب اتوماتیک سوزوکی، درب اتوماتیک صنعتی

 

آخرین محصولات

تماس با ما

ایران 
 تهران ، اتوبان جلال آل احمد ، بعد از پل شهرک آزمایش ، پلاک 53 ، واحد 32

پشتیبانی 24/7

تلفن  : 88652386 - 88652445 (021)

فکس : 88248100 (021)

ایمیل : info@imenrahro.com

 

سئو، سئو سایت خرید بک لینک

فروش اقساطی خودرو دوربین مدار بسته

هران ، خ ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، خ 36 ، پ 7 ، ساختمان ولیعصر 1 ، واحد 113
JoomShaper