درب اتوماتیک چیست

درب اتوماتیک چیست

 

سکشنال درب-اتوماتیک درب-اتوماتیک-صنعتی

چند صد میلیون انسان در سراسر دنیا از درب های اتوماتیک بهره می برند که درکشور ما هم درب های اتوماتیک، طبق روال بین المللی جایگاه خود را پیدا کرده و کمتر محلی وجود دارد که درب پارکینگ آن از درب بازکن اتوماتیک استفاده نشود. درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد که هرکدام از آنها بنا بر نیاز و هزینه ی آن مورد استفاده قرار می گیرد.  

در فروشگاهای بزرگ و معتبر برای جذب مشتری و نمای زیبایی که به فروشگاه می دهد از درب اتوماتیک استفاده میشود تا آمد و رفت در آن مکانها آسانتر شود.

سیستم های پارکینگ را می توان در هر شرایطی که مکان پارکینگ اختصاص داده شده است، اعمال کرد. سیستم های پارکینگ مانع استفاده از فضای پارکینگ می شود مگر اینکه برای شما دسترسی به آنها توسط ریموت کنترل فراهم شود. 

سیستم های اتوماتیک ما در درجه اول برای ارائه سطح بالایی از امنیت جهت مکان های مسکونی، تجاری و کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرند. تمامی سیستم ها و درب های اتوماتیک می توانند توسط ریموت، کنترل شوند و به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

درب اتوماتیک ، درب شیشه ای ، راهبند ، جک برقی ، کرکره برقی 

 کرکره برقی، کرکره شفاف، درب اتوماتیک کرکره ای، کرکره پنجره ای اتوماتیک، کرکره برقی اتوماتیک، تیغه درب اتوماتیک کرکره ای، درب شیشه ای، درب شیشه ای اتوماتیک، انواع درب شیشه ای، درب اتوماتیک، درب اتوماتیک صنعتی، درب سکشنال، درب اتوماتیک صنعتی

 

 

آخرین محصولات

تماس با ما

ایران
 تهران ، اتوبان جلال آل احمد ، بعد از پل شهرک آزمایش ، پلاک 53 ، واحد 32

پشتیبانی 24/7

تلفن  : 88652386 - 88652445 (021)

فکس : 88224912 (021)

خدمات 24 ساعته : 2310 439 0990

ایمیل : info@imenrahro.com

 


 

هران ، خ ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، خ 36 ، پ 7 ، ساختمان ولیعصر 1 ، واحد 113
JoomShaper