کرکره برقی اتوماتیک

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

کرکره برقی اتوماتیک مناسب برای پارکینگ های مسکونی، مراکز اداری و تجاری، واحدهای پاساژ های تجاری، سوله ها، مراکز صنعتی و حفاظ پنجره ها می باشد. نصب کرکره برقی در بسیاری از مکان‌ها حتی کوچک‌ترین جا امکان‌پذیر است، بدین منظور می‌توانید با کارشناسان ایمن رهرو در تماس باشید. کرکره برقی اتوماتیک شامل بخش های زیر می باشد:

موتور

موتور کرکره برقی اتوماتیک دو نوع موتور توبولار و ساید می باشد. موتور توبولار مناسب برای ابعاد پایین و تردد تا ۱۰ مرتبه در ساعت می باشد. با نیرو و گشتاور Nm80 تا Nm230 موجود می باشد. موتورهای ساید دارای دو نوع موتور گیربکسی شفت مستقیم و موتورهای ساید زنجیری می باشند.

گیربکسی شفت مستقیم

مناسب برای درب هایی با ابعاد و تردد بالا می باشد. این موتورها سه فاز بوده و دارای RPM (تعداد دور در دقیقه) از ۵/۱۱ تا ۲۵ دور می باشد. موتورهای ساید شرکت ایمن رهرو که برای کرکره برقی اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند عموماً آلمانی بوده و با نیرو و گشتاور Nm250 تا Nm750 موجود می باشد. این موتورها دارای هندل خلاص کن برای مواقع قطع برق می باشند.

موتورهای ساید زنجیری

 

این موتورها نیز برای درب هایی با ابعاد وتردد بالا مناسب می باشد. این موتورها ک فاز و سه فاز می باشند. ساخت کشور چیین با RPM (تعداد دور در دقیقه) ۵ دور می باشد. با نیرو و گشتاور Nm300 تا Nm 2500 با زنجیر خلاص کن و دارای UPS برای مواقع قطع برق می باشد.

تیغه ها

تیغه ی فوم دار

از ورق آلومینیوم یا گالوانیزه ساخته می شود و داخل آنها خمیر اُرتان تزریق می شود و داخل کوره به صورت فوم در می آید. این نوع تیغه ها به علت وجود فوم داخل آنن بسیار بی صدا و تا حدی عایق برودتی و صوتی می باشد و دارای رنگ الکترواستاتیک می باشد. برای پارکینک منازل مسکونی، تجاری و صنعتی ، حفاظ پنجره، کرکره ی مغازه مورد استفاده قرار می گیرد.

تیغه های فوم دار به عرض ۶۰ و ۸۰ میلیمتر و ضخامت ۸/۰ میلیمتر و دارای رنگ بندی متنوعی می باشد. رنگ های معمول از قبیل سفید، کرم، رنگ چوب روشن و تیره می باشد و در صورت نیاز مشتری در تمامی رال رنگ موجود می باشد.

تیغه اکسترود

از بیلت آلومینیوم اکسترود شده (فشرده شده) ساخته شده است و دارای رنگ الکترواستاتیک می باشد. این نوع تیغه ها مناسب برای مغازه ها و سوله ها می باشد. نسبت به تیغه ی فوم دار صدای بیشتری در مواقع بالا و پایین آمدن دارد. اندازه تیغه ها به عرض ۸۰ و ۱۰۰ میلیمتر و ضخامت ۲/۱ سانتی متر می باشد. همانند تیغه فوم دار در رنگ های معمول سفید، کرم، رنگ چوب روشن و تیره موجود می باشد و در صورت نیاز در تمامی رال رنگ قابل تهیه است.

تیغه امنیتی رول گیتر

این نوع تیغه ها از مفتول های فولادی بافته شده (A3) با روکش آلومینیوم ساخته شده است. تیغه های رول گیتر با ضریب امنیت بالا برای مکان های امنیتی بسیار مناسب می باشد . ضد برش بوده و طراحی آنها به گونه است که به هیچ وجه امکان خروج درب از ریل وجود ندارد. مقاومت در درجه حرارت بین ۷۰+ تا ۲۶- از ویژگی های منحصر تیغه های رول گیتر می باشد.

تیغه امنیتی پلی کربنات شفاف

کرکره های شفاف، با کنار هم قرار گرفتن تیغه های پلی کربنات در کنار لوله های آلومینیوم یا استیل بافته می شوند و این تیغه ها به خوبی در برابر ضربه های شدید مقاوم هستند. شفاف بودن این تیغه امکان دید کامل به داخل و خارج را فراهم می کند که یکی دیگر از مزیت های کرکره پلی کربنات می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *