۹ فایده درب اتوماتیک برای کسب‌وکار شما

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

فواید درب اتوماتیک برای کسب و کار

آیا در حال ساخت یک فروشگاه جدید هستید و در مورد اینکه آیا می‌خواهید یک درب اتوماتیک نصب کنید یا نه تردید دارید؟ شما قطعا باید این کار را بکنید، دانستن مزایا و معایب درب‌های اتوماتیک تصمیم گیری را برایتان آسان‌تر خواهد کرد. ما در زیر دلایلی برای شما می‌آوریم.

۱/مشتریان درب اتوماتیک را ترجیح می‌دهند

تحقیقات نشان می‌دهند که مصرف کنندگان ارجعیت زیادی به درب‌های اتوماتیک قرار می‌دهند، که نزدیک به ۹۹ ٪ بیانگر ترجیح درب‌های اتوماتیک بر درب‌های دستی است. با توجه به بررسی‌های مصرف کنندگان، مهم‌ترین مکان‌هایی که باید دارای درب‌های اتوماتیک نصب باشند عبارتند از: بیمارستان‌ها، فرودگاه، هتل‌ها، مراکز خرید و فروشگاه‌های خرده فروشی. همچنین پاسخگویان، دفاتر پست را به عنوان محل مهم برای درب‌های اتوماتیک شناسایی کرده‌اند، اما اغلب در آنجا، به ویژه در دفاتر شعبه کوچک‌تر، یافت نمی‌شوند.

۲/گزینه‌های فراوان

در بسیاری از سبک‌ها، اندازه‌ها، رنگ‌ها و طراحی‌های مختلف، چندین نوع درب شیشه ای اتوماتیک موجود است. در این گزینه‌ها حتی درب‌های اتوماتیک که در فروشگاه‌های محلی خود می‌بینید هم می‌توانید پیدا کنید. گزینه‌ها شامل: درب اتوماتیک چرخان، درب‌های لولایی تاشو، درب‌های اتوماتیک کشویی

۳/راحتی

مشتری‌های شما از اینکه یک درب دستی سنگین را باز کنند خوشحال نخواهند شد، به خصوص اگر آن‌ها کودک باشند یا بسته‌های بزرگ در دست داشته باشند. مشتریان اگر از دو فروشگاه که محصولات یکسان ارائه می‌دهند، یکی را بخواهند انتخاب کنند، بطور قطع فروشگاهی را برای خرید انتخاب می‌کنند که دارای درب اتوماتیک باشد. این درب‌ها امکان خرید راحت را فراهم می‌کنند.

۴/بهبود درک عمومی

ممکن است عجیب به نظر برسد اما حضور درب اتوماتیک می‌تواند به بازدیدکنندگان شما کمک کند تا شما را به عنوان یک پیشرو در صنعت خود ببینند. درب‌های اتوماتیک ادراکی را ایجاد می‌کنند که خدمات و محصولات ارائه شده در کسب‌وکار شما دارای کیفیت بالاتری است، که می‌تواند به طور ناخودآگاه به توجیه قیمت بالاتر برای محصولات و خدمات کمک کند.

۵/راحتی استفاده و نگهداری

درب‌های اتوماتیک با فن‌آوری روز و بالاترین کیفیت و رعایت استانداردهای ایمنی تولید می‌شوند. با نصب مناسب و کمی تعمیر و نگهداری منظم، این درب‌ها برای سال‌ها می‌توانند بدون دردسر باشند.

۶/رابطه هزینه با مزایا

درب‌های اتوماتیک بسیار اقتصادی‌تر از آن چیزی هستند که ممکن است باور کنید. اگر قیمت تمام شده برای خرید و نصب را با سال‌هایی که این درب‌های اتوماتیک دوام خواهند آورد و صرفه جویی انرژی که در پی خواهد داشت را در نظر بگیرید، به اقتصادی بودن این درب‌های اتوماتیک پی خواهید برد.

۷/پس اندازهای انرژی

ممکن است فکر کنید با نصب یک درب اتوماتیک وقتی نوبت به محاسبه مصرف انرژی می‌رسد، برای شما هزینه‌های زیادی خواهد داشت، اما این طور نیست. این درب‌های اتوماتیک تنها زمانی باز و بسته می‌شوند که افراد بخواهند از آن عبور کنند و بعد از آن بعد از مدت کوتاهی درب بسته خواهد شد و به طور موثری انرژی هدر رفته را کاهش داده و به طور قابل‌توجهی هزینه‌های گرمایش و سرمایش سالیانه را کاهش می‌دهند.

راه‌های گوناگونی برای به حداکثر رساندن پس‌انداز انرژی شما وجود دارد، مانند نصب یک درب اتوماتیک گردان، راه کار دیگر نصب پرده هوای اتوماتیک بر روی درب ورودی می‌باشد. این دستگاه‌ها در زمان باز بودن درب جریان هوای شدیدی ایجاد می‌کنند و مانع انتقال هوای داخل به بیرون می‌شوند.

۸/ایمنی

هنگامی که به درستی نصب و بازرسی شوند، درب‌های اتوماتیک به طور مداوم و ایمن از اموال شما مراقبت خواهند کرد.

۹/راحتی استفاده برای افراد مختلف

بدون انجام هیچ کاری این درب‌ها راه را برای افراد باز می‌کنند. درب‌های اتوماتیک دسترسی ایمن و راحت را برای همه، بدون توجه به سن و یا توانایی فراهم می‌کنند. نیازی نیست دستگیره و یا خود درب را لمس کنند و از این طریق دستان خود را آلوده کنند. از طرف دیگر شما نیاز ندارید در فواصل زمانی کوتاه جاهای دست را از روی شیشه‌ها تمیز کنید فقط تمیزکاری دوره‌ای برای این درب‌ها کافی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *