• خانه
  • مقالات
  • ۷ فاکتوری که باید در هنگام خرید درب پارکینگ به یاد داشته باشید

۷ فاکتوری که باید در هنگام خرید درب پارکینگ به یاد داشته باشید

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

زمانی که حرف خریدن درب پارکینگ جدید در میان است، تفاوت‌های موجود را می‌توان به چند مورد محدود کرد. سلایق، نیازها و موارد مختلف را باید در هنگام خریداری به دقت لحاظ کرد، چرا که تصمیم گیری برای خریدن درب پارکینگ یکی از آن چیزهایی می‌باشد که به عنوان یک سرمایه گذاری بزرگ محسوب می‌شود.

مواردی که باید در هنگام تصمیم گیری برای خرید درب پارکینگ به یاد داشته باشید

بودجه ممکن

احتمالا مهمترین فاکتور برای همه مردم بودجه آنها می‌باشد و باید در هنگام خریداری بازه قیمت‌ها را به دقت بررسی کرد. بیشتر شرکت‌ها قیمت‌های مشخصی دارند و می‌توانند درب‌هایی پیشنهاد دهند که برای خانه‌ها بسیار مناسب هستند. با این حال، از آنجایی که همه نیازهای یکسانی ندارند، ضرورت ارزیابی دقیق تناسب نوع درب با آن نیازهای خاص بسیار حیاتی است.

طراحی‌های مختلف

parking door

بعضی از مردم ترجیح می‌دهند درب‌هایی یک تکه بخرند، که احتمالا به دلیل حفظ حریم شخصی یا امنیت می‌باشد. از سوی دیگر، بعضی از افراد دوست دارند از اتفاقات بیرون خانه مطلع شوند بدون اینکه درب را بالا ببرند. بعضی افراد دیگر نیز ممکن است به دنبال نور بیشتر در داخل پارکینگ باشند.

درب‌های پارکینگ جدیدی که ساکنین اغلب ترجیح می‌دهند گاهی اوقات دارای محل‌هایی برای نصب شیشه هستند، که به دلیل جذابیت آنها برای بعضی اشخاص می‌باشد. عقیده کلی بر این است که حدود ۳۰ درصد از جذابیت نمای خارجی خانه به دلیل وجود طرح‌های مختلف و جالب درب پارکینگ می‌باشد.

تصمیم گیری در مورد چگونگی باز شدن

مالکین خانه فرصت این را دارند که بین انواع مختلف سیستم بازکن درب یکی را انتخاب کنند. بعضی از درب‌ها با سیستم الکترومکانیک کار می‌کنند و برخی دیگر با الکتروهیدرولیک باز و بسته می‌شوند. از طرف دیگر درب اتوماتیک پارکینگ می‌تواند یا بصورت لولایی و یا کشویی طراحی شوند که بسته به محیط نصب و سلیقه صاحب خانه متفاوت خواهد بود.

مواد به کار رفته در درب پارکینگ

در اینجا تمرکز اغلب بر روی درب‌های چوبی یا فلزی می‌باشد. هر کدام از آنها ارزش‌های خاص خود را دارند؛ درب‌های چوبی اغلب تزئینات زیباتری دارند، در حالی که درب‌های فلزی دوام بیشتری داشته و به نگهداری کمتری نیاز دارند. این یعنی رنگ کردن و نگهداری درب چوبی باید به صورت سالانه صورت گیرد، اگرچه ریسک فرسایش کمی دارند، که در مورد درب‌های فلزی یک مشکل جدی است. زمانی که حرف خدمات پس از فروش در میان است، درب‌های چوبی کمتر شامل آنها می‌شوند، که باید در هنگام خرید به آن توجه ویژه کنید.

درب‌های یک تکه یا چند تکه

قیمت درب‌های یک تکه کمتر از نسخه چند تکه آنها می‌باشد و هزینه تعمیر و نگهداری آنان نیز کمتر است. با این حال، در صورت بروز مشکل برای لولاها، تمام درب ممکن است به یکباره کار نکند.

اشخاصی که مسیر ماشین رو کوچکی دارند با درب‌های چند تکه راحت‌تر خواهند بود. این امر به خاطر این می‌باشد که درب‌های چند تکه به فضای کمتری نیاز دارند و برای ماشین‌هایی با اندازه بزرگتر بسیار بهتر هستند. آسیب‌های وارد شده به دلیل آب و هوای نامساعد می‌تواند ارزان‌تر باشد، چرا که ممکن است تنها یک بخش از درب دچار مشکل شود.

ارزش عایق بندی

داشتن یک درب پارکینگ عایق بندی شده می‌تواند در صورت وصل بودن پارکینگ به خود خانه بسیار عالی باشد، چرا که این درب‌ها می‌توانند در مقابل گرما و باد و باران شدید مقاومت کنند و باعث صرفه جویی در هزینه‌ها شوند، که در زمان پرداخت قبض‌ها بیشتر معلوم خواهد شد. این نکته مخصوصا برای خانه‌هایی صادق است که یک اتاق بر روی پارکینگ دارند. چنین درب‌هایی همچنین می‌توانند سر و صدای بیرون خانه را کاهش دهند.

پیدا کردن یک شرکت قابل اعتماد

پیدا کردن شرکتی که بتوان از آن درب پارکینگ مناسب خرید واقعا می‌تواند یک چالش بزرگ باشد، ایمن رهرو با تجربه کافی و انجام خدمات مطلوب همواره سعی در جلب رضایت مشتریان محترم می‌نماید تماس بگیرید تا تفاوت را احساس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *