غیر قابل نفوذ کردن درب گاراژ با قفل های خودکار

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

بازکننده‌های خودکار درب گاراژ برای ایمنی و محافظت از خانه شما طراحی شده‌اند. از آنجا که بعضی از آنها عملا غیرقابل نفوذ هستند، می‌توانید مطمئن باشید که در هنگام ترک خانه هیچ چیزی کم نخواهد شد. به دست آوردن بهترین گزینه در مسئله ایمنی درب پارکینگ هدف بسیاری از مالکین خانه یا مالکین ساختمان‌های تجاری است، یعنی دقیقا همان اشخاصی که می‌خواهند به مشتریان خود این اطمینان را دهند که ماشین، ابزار یا دارایی‌های آنان در دستان امنی هستند.

اکنون می‌توانید از قفل خودکار درب گاراژ استفاده کنید، که توسط متخصصین شرکت ایمن رهرو بر روی درب اتوماتیک پارکینگ شما نصب خواهند کرد. این محصول از نوع قفل کلیدی بوده و پیدا کردن مشابه آن از نظر کیفیت در بازار مشکل خواهد بود. لایه اضافی امنیتی که توسط قفل کلیدی ارائه می‌شود همان چیزی است که بیشتر مالکین گاراژ آن را دوست خواهند داشت.

بیش از ۷۰% مالکین خانه از گاراژ به عنوان ورودی خانه استفاده می‌کنند. به این معنی که اطمینان حاصل کردن از ایمنی و نفوذناپذیری درب پارکینگ برای مالکین خانه یک امر بسیار مهم است. قفل خودکار درب پارکینگ شرکت ایمن رهرو خانه شما را در مقابل سارقین احتمالی که به دنبال وارد شدن و دزدین اشیاء شما هستند غیرقابل نفوذ می‌کند. از آنجا که این قفل در هنگام باز و بسته کردن درب به صورت خودکار عمل می‌کند، وارد شدن به خانه به صورت مخفیانه بسیار سخت‌تر خواهد شد.

مزایای قفل خودکار درب گاراژ

  • زمانی که درب گاراژ بسته می‌شود، صدای کلیک مانندی از قفل شنیده خواهد شد. با این صدای کلیک شما مطمئن خواهید شد که درب بسته شده است.
  • می‌توانید با استفاده از این قفل‌ها مطمئن باشید که درب پارکینگ شما ایمن و قفل شده است.
  • می‌توانید درب گاراژ خود را به راحتی و با استفاده از یک دکمه در کنترل از راه دور خود باز و بسته کنید و همچنین در هنگام باز شدن آن توسط شخصی دیگر به سرعت با خبر خواهید شد.
  • مالکین خانه می‌توانند درب گاراژ از هر جایی باز و بسته کنند. کنترل از راه دور این بازکننده‌ها د ارای برد طولانی هستند و شما می‌توانید از فواصل دور باز و بسته کردن درب پارکینگ خود را انجام دهید.
  • مزیت دیگری که با داشتن بازکننده درب شرکت ایمن رهرو به دست خواهید آورد این است که گاراژ در مقابل طوفان محافظت خواهد شد. هر قدر هم که وضعیت جوی نامناسب باشد، با استفاده از درب گاراژ این اطمینان را خواهید داشت که در مقابل آن به خوبی محافظت می‌شوید. در صورت اتمام طوفان می‌توانید ماشین و دارایی‌های دیگر خود را از گاراژ بیرون بیاورید.
  • ایمنی درب گاراژ و آرامش ذهنی
  • قفل درب به راحتی می‌تواند با بازکننده درب گاراژ شرکت ایمن رهرو ادغام شود. شما همچنین می‌توانید یک باتری یدکی را برای دستگاه دریافت کنید. این باز کننده خودکار درب گاراژ به همراه جک پارکینگ در نوع خود بی‌نظیر بوده و می‌توانید مطمئن باشید که بهترین گزینه ممکن را خریده‌اید. با استفاده از آخرین فناوری ممکن در ساخت آنها، می‌توانید مطمئن باشید که محصولات ایمن رهرو به خوبی با سبک زندگی‌تان سازگار خواهند بود.
  • برای سال‌های طولانی است که ایمن رهرو مشغول ساختن محصولات ایمنی بوده است. این شرکت محصولاتی مهندسی شده نصب کرده‌اند که به منظور فراهم آوردن بالاترین امنیت ممکن در درب گاراژ ساخته شده‌اند. محصولات ایمن رهرو این اطمینان را به مالکین خانه می‌دهد که خانه آنها چه در زمان حضور در خانه و چه در هنگام ترک آن ایمن خواهد بود.
  • قفل‌های خودکار درب گاراژ ایمن رهرو انواع زیادی دارند و از جمله آنها می‌توان به ۸۸۵۰W Elite Series، ۸۳۶۰W Premium Series و ۸۵۸۷W Elite Series اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *