• خانه
  • مقالات
  • آیا کسب و کار شما از درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای سود می‌برد؟

آیا کسب و کار شما از درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای سود می‌برد؟

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

اگر یک کسب و کار را راه اندازی کرده‌اید که دارای مکان‌هایی برای استفاده عموم مردم است، پس باید دسترسی مشتریان به کسب‌وکار شما به یک نگرانی مهم برای شما تبدیل شده باشد. آیا مردم برای ورود به محل کار شما مشکلی خواهند داشت؟ اگر شما یک مغازه، یک هتل، یک رستوران و یا هر نوع دیگری از کسب و کار در معرض دید عموم را مدیریت می‌کنید، بهبود دسترسی آسان از قبیل استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک کشویی می‌تواند تفاوت زیادی در نحوه دیدگاه مردم به شرکت شما داشته باشد.

دسترسی برای مشتریان دارای معلولیت جسمی

مزایای نصب درب‌های اتوماتیک کشویی برای کسب و کار شما بیشمار می‌باشد، می‌توان به یکی از مهم‌ترین مزایای آن اشاره کرد که در بسیاری از نقاط جهان، مغازه‌ها و رستوران‌ها به دسترسی آسان برای افراد دارای معلولیت نیاز دارند که شامل استفاده از رمپ‌های صندلی چرخدار، آسانسور و درب اتوماتیک شیشه ای می‌شود. حتی اگر این موارد در محل سکونت شما وجود نداشته باشد، لازم است که دسترسی کسب و کار خود را تا حد امکان آسان کنید.

این فقط مشتریان دارای معلولیت جسمی نیستند که از دسترسی آسان شرکت شما بهره می‌برند. والدین همراه با کالسکه کودک نیز از رمپ‌ها، آسانسورها و درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای کشویی بهره‌مند می‌شوند. حتی مشتریان عادی نیز گاهی مشکلاتی برای باز کردن درب‌ها یا حرکت بر روی سطوح شیبدار و جهت یابی دارند به ویژه اگر اقلام زیادی را خریداری کرده باشند.

مزایای دیگر درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای

اگر شما یک رستوران، مغازه و یا فضای اداری دارید که ترافیک عبور و مرور زیادی را تجربه می‌کند، داشتن درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای یک روش خوب برای حصول اطمینان از تردد آسان و سریع افراد در منطقه کسب و کار شما خواهد بود. صفوف فشرده و نقاط پر تردد معمولا برای بازدید کنندگان بسیار ناخوشایند است و تاثیر مثبتی را در ذهن آنها به جای نمی‌گذارند.

یکی دیگر از مزایای ورودی و خروجی‌هایی که به طور خودکار باز و بسته می‌شوند این است که آنها می‌توانند در مصرف انرژی شما صرفه جویی کنند. در بسیاری از موارد، درب‌های قدیمی در تمام طول روز باز نگه داشته می‌شوند، زیرا باز و بسته کردن آنها برای اکثر مردم آزاردهنده است. این منجر به ایجاد آلودگی صوتی زیادی می‌شود و میزان مصرف انرژی را افزایش می‌دهد چرا که حفظ دمای ساختمان بسیار دشوار خواهد بود. اگر مجبور نباشید که درب‌ها را به طور مداوم باز و بسته کنید، می‌توانید در منابع مالی و مصرف انرژی خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید.

آسانسور، رمپ‌ها و دیگر اقلام بهبود دهنده

همیشه یک مجموعه کامل از قابلیت‌های دسترسی در یک ساختمان قدیمی نصب نمی‌شود، گاهی اوقات شما به سادگی نمی‌توانید تغییرات بزرگی درون یک ساختمان انجام دهید، زیرا ممکن است با یک ساختمان تاریخی مواجه باشید که با انجام این کار حس و جلوه تاریخی آن را بر هم خواهید زد و در بسیاری از موارد فضای کافی برای اعمال این دست تغییرات را نخواهید داشت.

با این حال، این ایده خوبی است که سعی کنید تا حد امکان به پیشرفت آن کمک کنید. برای مثال ممکن است شما قادر به نصب درب‌های کشویی اتوماتیک در یک ساختمان قدیمی نباشید، اما احتمالا بتوانید یک درب بازکن را بر ورودی یک درب متحرک استاندارد نصب کنید. این باعث می‌شود بسیاری از مزایای درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای کشویی بدون نیاز به تغییرات ساختاری عمده درون ساختمان اعمال شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *