راهبند اتوماتیک زومر Sommer

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

شرکت زومر ( Sommer) آلمان در تولید اپراتورهای درب اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک، جک های لولایی و ریلی، درب شیشه ای، درب های رول آپ اتوماتیک و تجهیزات جانبی مربوط به تمامی سیستم های درب اتوماتیک، تولید سخت افزار و مونتاژ درب اتوماتیک، سیستم های کنترل رادیویی، سیستم های اسکنر انگشت و سیستم های راهبند اتوماتیک یکی از پیشروان صنعت در اروپا می باشد. محصولات شرکت زومر(Sommer) همراه با استاندارد های معتبر، دستورالعمل و راهنما ها و همچنین گواهینامه های لازم ارائه می شوند.

شرکت زومر(Sommer)، سیستم های راهبند اتوماتیک و موانع خود را برای محافظت از فضاهای پارک و اختصاصی کردن راه های عبوردر چهار مدل با عملکردهای مختلف ارائه می دهد. راهبندهای اتوماتیک زومر(Sommer) با استاندارد های EN 12445 و EN 12453 گواهی شده اند. از نقاط قوت شرکت زومر (Sommer)، در تمامی تولیدات خود اعم از اپراتورهای درب های اتوماتیک، سیستم های کنترل رادیویی، سیستم های راهبند اتوماتیک وغیره کیفیت بسیار عالی و خدمات درجه اول آن می باشد.

انواع مدل های راهبند اتوماتیک زومر Sommer

راهبند اتوماتیک مدل ASB- 5014A

مشخصات:

این مدل از راهبند اتوماتیک دارای بوم آلومینیومی و دارای LED روی بوم و نور هشدار دهنده بر روی پایه می باشد. قابلیت باز شدن در سمت چپ و راست را دارا می باشد. دارای طول بازویی ۵ متری که قابلیت کوتاه شدن به اندازه ی مورد نظر را دارد و این اجازه را به تکنسین نصب می دهد که این کار را در محل نیز انجام دهند. راهبندهای اتوماتیک زومر(Sommer) همچنین شامل تکنولوژی رادیویی زومر می باشد. سیستمی امن و بی نهایت با کیفیت که به شما امکان کنترل کامل تمامی سیستم های خودکار را در هر کجای خانه که باشید، می دهد.

 

دارای خلاص کن دستی می باشد که در صورت قطع برق راهبند از حالت اتوماتیک به حالت دستی تبدیل می شود. تشخیص خودکار مانع (در زمان باز وبسته شدن اگر مانعی به صورت ناگهانی در مسیر قرار گیرد، بوم به طور خودکار به عقب باز می گردد). طراحی این راهبند، حداکثر پایداری و حداقل مقاومت را در برابر باد ارائه می دهد.

راهبند اتوماتیک مدل ABS 5507A

مشخصات:

این مدل از راهبند اتوماتیک دارای بوم آلومینیومی گرد و نور هشدار دهنده پایه می باشد. قابلیت باز شدن در سمت چپ و راست را دارا می باشد. دارای طول بازویی۵٫۵ متری که قابلیت کوتاه شدن به اندازه ی مورد نظر را دارد و این اجازه را به تکنسین نصب می دهد که این کار را در محل نیز انجام دهند و شامل تکنولوژی رادیویی زومر می باشد.

 

دارای خلاص کن دستی می باشد که در صورت قطع برق راهبند از حالت اتوماتیک به حالت دستی تبدیل می شود. تشخیص خودکار مانع (در زمان باز وبسته شدن اگر مانعی به صورت ناگهانی در مسیر قرار گیرد، بوم به طور خودکار به عقب باز می گردد).طراحی این راهبند، حداکثر پایداری و حداقل مقاومت را در برابر باد ارائه می دهد.

راهبند اتوماتیک مدل ASB- 6010A

مشخصات:

این مدل از راهبند اتوماتیک دارای بوم آلومینیومی و نور هشدار دهنده یکپارچه بر روی بوم می باشد. قابلیت باز شدن در سمت چپ و راست را دارا می باشد. دارای طول بازویی ۶ متری که قابلیت کوتاه شدن به اندازه ی مورد نظر را دارد و این اجازه را به تکنسین نصب می دهد که این کار را در محل نیز انجام دهند.

 

دارای خلاص کن دستی می باشد که در صورت قطع برق راهبند از حالت اتوماتیک به حالت دستی تبدیل می شود. ایمن بودن با توجه به تشخیص خودکار مانع (در زمان باز وبسته شدن اگر مانعی به صورت ناگهانی در مسیر قرار گیرد، بوم به طور خودکار به عقب باز می گردد). طراحی این راهبند، حداکثر پایداری و حداقل مقاومت را در برابر باد ارائه می دهد. این مدل از راهبند زومر مجهز به سیستم کنترل رادیویی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *