۹ مزیت درب شیشه‌ای اتوماتیک برای حرفه‌ی شما

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

آیا شما در حال ساخت یک ملک جدید هستید و در مورد این که آیا درب شیشه‌ای اتوماتیک نصب کنید یا خیر، مردد هستید؟ اینکه بدانید درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای چگونه کار می‌کنند؟ یا کدام نوع از درب‌های اتوماتیک مناسب کسب و کار شما می‌باشد؟ سوالاتی‌ست که می‌تواند ذهن شما رو درگیر کند. همچنین شما قطعا باید به دلایلی که در اینجا توضیح می‌دهیم این کار را انجام دهید.

دلایلی برای انتخاب درب شیشه‌ای اتوماتیک

مشتریان درب شیشه‌ای اتوماتیک را ترجیح می‌دهند

تحقیقات نشان می‌دهد که مصرف کنندگان ارزش بالایی برای درب شیشه‌ای اتوماتیک قائل هستند، و تقریبا ۹۹% از آنها از درب‌های اتوماتیک استفاده می‌کنند. مهم‌ترین مکان‌هایی که بر اساس نظرسنجی‌های مصرف کنندگان باید درب اتوماتیک شیشه ای داشته باشند: بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید و فروشگاه‌های خرده فروشی هستند.

همچنین پاسخ دهندگان به نظرسنجی‌ها از ادارات پست به عنوان مکان مهم که باید از درب‌های اتوماتیک استفاده کنند، یاد کرده‌اند. در این مکان‌ها می‌توان از نصب کرکره برقی مناسب نیز استفاده کرد، که یکی از مدل‌های درب اتوماتیک می‌باشد. اما اغلب در این ادارات مخصوصا در دفاتر کوچک‌تر درب‌های اتوماتیک مشاهده نمی‌کنید.

گزینه‌های بسیار

ده‌ها درب شیشه‌ای اتوماتیک در سبک‌ها، اندازه‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های مختلف در دسترس هستند. گزینه‌ها شامل:

  • درب‌های نوسانی اتوماتیک
  • درب‌های تاشوی اتوماتیک
  • درب‌های کشویی اتوماتیک
  • درب‌های چرخشی اتوماتیک

تسهیلات

مهمانان شما قدردان شما خواهند بود اگر نیازی به باز کردن درب دستی سنگین نداشته باشند، به خصوص اگر آنها بچه یا بسته‌ای حمل می‌کنند یا چالش‌های دسترسی دارند. یکی از پاسخ دهندگان نظرسنجی می‌گوید: با این حجم زیاد از مردم، اجازه دهید در صورت امکان، تجهیزات فقط برای افراد معلول طراحی نشود، بلکه تسهیلات برای همه افراد باشند.

بهبود ادراک عمومی

ممکن است عجیب به نظر برسد، اما حضور درب‌های اتوماتیک می‌تواند به بازدیدکنندگان کمک کند تا شما را به عنوان یک پیشرو در صنعت مربوط به خود ببینند. درب‌های اتوماتیک این احساس را به وجود می‌آورند که کسب و کار شما پیشرفته‌ترین است، و می‌تواند ناخودآگاه قیمت‌های بالاتری برای محصولات و خدمات شما توجیه کنند.

سهولت استفاده و نگهداری

امروزه درب‌های اتوماتیک پیشرفته تکنولوژیکی با بالاترین استاندارد کیفیت و ایمنی تولید می‌شوند. با نصب مناسب و کمی تعمیر و نگهداری منظم، عملیات روزانه باید ساده و بدون دردسر باشند.

رابطه هزینه و مزایا

درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک خیلی مقرون به صرفه‌تر از آنچه هستند که شما فکر می‌کنید. مطمئن شوید که با نصب درب‌های اتوماتیک در طول چرخه عمر محصول و صرفه جویی در انرژی تاثیر می‌گذارید. درب‌ اتوماتیک که به درستی نصب و نگهداری می‌شود، بسیار کارساز هستند.

ذخیره انرژی

شما ممکن است فکر کنید نصب یک درب شیشه‌ای اتوماتیک بسیار هزینه بر است اما واقعا این طور نیست. درب‌های اتوماتیک تنها زمانی باز می‌شوند که لازم است و هر بار به طور کامل بسته می‌شوند، که به طور موثر هدر رفت انرژی را از بین می‌برند و به طور قابل توجهی هزینه‌های گرمایشی و سرمایشی سالانه را کاهش می‌دهند. راه‌های مختلفی برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در انرژی وجود دارد، مانند نصب یک درب گردان با قفل هوایی و یا یک درب نوسانی که دسترسی آسان برای کسانی که بیشترین نیاز به آن را دارند، فراهم می‌کند.

ایمنی

هنگامی که درب‌های اتوماتیک به درستی نصب شوند و به طور منظم بازرسی شوند، دسترسی ایمن به اموال شما را فراهم می‌کنند.

پذیرش معلولان

شما نیازمند نصب درب شیشه‌ای اتوماتیک برای افراد با معلولیت هستید. میلیون‌ها انسان با ناتوانی جسمی وجود دارند که باز و بسته کردن درب‌های سنگین برایشان مشکل و گاهی غیرممکن است. درب‌های اتوماتیک برای هر کسی بدون در نظر گرفتن سن یا توانایی، دسترسی ایمن و راحتی فراهم می‌کنند.

همان طور که در بالا اشاره شد، در اکثر فروشگاه‌ها استفاده از درب شیشه‌ای اتوماتیک باعث راحتی مشتریان و در پی آن استقبال بیشتر آنها خواهد شد. از طرف دیگر استفاده از آنها از تلف شدن انرژی سرمایی و گرمایی جلوگیری کرده و باعث کم شدن هزینه‌های انرژی می‌شود. در زمان تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین نوع، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب مناسب‌ترین نوع درب برای فروشگاه شما، راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *