شش مورد از سبک‌ها و انواع درب گاراژ در سال ۲۰۱۹

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

گاراژ‌ها اخیرا توجه زیادی را به خود جلب کرده‌اند. اکثر مردم آنها را به عنوان زمینه گسترش خانه و نه فقط یک مکان برای پارک کردن اتومبیل خود می‌بینند. تا زمانیکه طراحی بیرونی خانه شما مورد نظر است، سبک درب گاراژ شما معمولا اولین چیزی است که مردم آن را می‌بینند. آنها به طور قابل توجهی به جذابیت خانه شما کمک می‌کنند. نوآوری‌ها و فن آوری‌ها به افزایش تنوع سبک‌های درب گاراژ جدید در سال ۲۰۱۹ کمک کرده‌اند.

انواع درب گاراژ

در این روزها درب‌ها به وسیله جک پارکینگ و به طور اتوماتیک، فقط با استفاده از کنترل از راه دور باز و بسته می‌شوند. اگر قصد دارید که ظاهر درب گاراژ خود را ارتقا دهید، چندین روند وجود دارند که باید در نظر بگیرید.

درب‌های چوبی

پس از یک دوره زمانی طولانی، درب‌های چوبی گاراژ مجددا به عرصه بازگشته‌اند. این درب‌های گاراژ تمایل دارند که به خانه شما جلوه‌ای گرم و صمیمی بدهند و با نگهداری مناسب، آنها می‌توانند برای سال‌های زیادی کارآیی داشته باشند. شما می‌توانید از درب گاراژ چوبی کلاسیک استفاده کنید که هنوز جذابیت خود را از دست نداده یا آن را با گزینه‌های شیشه‌ای ترکیب کنید تا جلوه‌ای مدرن به درب گاراژ خود بدهید و در عین حال به جلوه چوبی بی نظیر وفادار بمانید.

رنگ‌های تیره

رنگ درب گاراژ می‌تواند به طور کلی ظاهر بیرونی خانه شما را تغییر دهد. در سال ۲۰۱۹، مردم از رنگ‌های خنثی فاصله گرفته و تمایل بیشتری به استفاده از رنگ‌های تیره نشان داده‌اند. اما انتخاب یک رنگ روشن به سادگی کافی نیست شما باید اطمینان حاصل کنید که رنگ درب گاراژ شما با طراحی یا حداقل با رنگ نمای خانه‌تان مطابقت دارد. شما می‌توانید از رنگ مشابه با بقیه بخش‌های خانه استفاده کنید اما آنها را از یک خانواده رنگی انتخاب نکنید.

درب گاراژ صفحه‌ای

اگر بیشتر کار خود را در گاراژ انجام دهید، ممکن است متوجه شوید که اغلب اوقات درب گاراژ باز است. اگرچه باز نگه داشتن درب می‌تواند باعث ورود هوای تازه شود، اما همراه با خود گرد و غبار و آوارهای محل را نیز به درون گاراژ شما می‌آورد.

اما شما می‌توانید انتخابی داشته باشید که هر دو نیاز شما را تامین کند. با نصب درب‌های گاراژ صفحه‌ای شما می‌توانید اجازه ورود هوای تازه را به گاراژ خود بدهید اما از ورود گرد وغبار و آوار به درون محل خود جلوگیری کنید.  صفحه مجزا می‌تواند یک گزینه برای عبور داشته باشد که از طریق آن شما می‌توانید تردد کنید بدون اینکه نیاز به باز کردن کل درب داشته باشید.

درب‌های فایبر گلاس

اگر به دنبال درب اتوماتیک پارکینگ هستید که گرما و صمیمیت را به محیط شما اضافه کند و به کمترین عملیات تعمیر و نگهداری نیاز داشته باشد، باید در‌ب‌های فایبرگلاس را امتحان کنید. درب‌های فایبر گلاس به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا جزئیات و زیبایی چوب را بدون تعمیر و نگهداری معمولی که درب‌های گاراژ چوبی نیاز دارند ایجاد کنند. اگر شما به دنبال درب‌های گاراژ قوی هستید که وزن کمی دارند، باید این گزینه را انتخاب کنید. مزیت دیگر این درب‌ها قیمت پایین آنها است.

در سال ۲۰۱۹ گزینه‌های بزرگتر قطعا گزینه‌های بهتری محسوب می‌شوند. مردم ترجیح می‌دهند از درب گاراژ بزرگتر استفاده کنند تا احساس فضای بزرگتری به شما دهد. اگر به دنبال انعطاف پذیری بیشتری در فضای خود هستید بهتر است از درب‌های بزرگتر استفاده کنید. پنجره‌های بزرگ همچنین محبوبیت زیادی را کسب کرده‌اند. آنها به ایجاد یک جلوه باز و ورود نور و هوای طبیعی به فضای گاراژ شما کمک می‌کنند.

یکی از معروفترین درب‌های گاراژ، درب‌هایی با قسمت‌های شیشه‌ای هستند. پنجره‌های دوجداره شیشه‌ای در انواع دیگر درب‌های گاراژ مانند انواع چوبی و آلومینیومی گنجانده شده‌اند. یک سبک خاص که محبوبیت زیادی را در سال ۲۰۱۹ کسب کرده است، شیشه درب‌های گاراژ مات است. پنجره‌های شیشه‌ای اجازه می‌دهند تا نور بیشتری وارد فضای شما شود و اگر شما اغلب در گاراژ خود کار می‌کنید، این می‌تواند برای شما مفید باشد.

در نتیجه

درب گاراژ شما می‌تواند به بهبود نمای بیرونی خانه شما کمک کند. بسیاری از سبک‌های درب گاراژ در سال ۲۰۱۷ پدیدار شدند. هر چند در هنگام راه اندازی درب گاراژ باید نکاتی را در نظر بگیرید، به روز رسانی ظاهر درب گاراژ شما با استفاده از خدمات شرکت ایمن رهرو می‌تواند جلوه و احساس خانه شما را شادتر و برجسته‌تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *