انواع درب‌های کشویی و مزایای آن

Share on facebook
Share on reddit
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

نصب درب‌های کشویی اتوماتیک در خانه یا محل کسب و کار شما می‌تواند قابلیت و سبک جدیدی به فضای بیرونی ساختمان شما اضافه کند. در شرکت ایمن رهرو، ما به صدها صاحب خانه و صاحبان کسب و کارهای موفق در انتخاب و نصب انواع درب شیشه ای اتوماتیک کشویی کمک می‌کنیم. در حالی که مزایای زیادی برای نصب درب‌های کشویی اتوماتیک وجود دارد، در زیر چند مورد از موارد مورد علاقه ما لیست شده است.

مزایای درب‌های کشویی اتوماتیک

هنگامی که شما تصمیم به نصب درب‌های کشویی اتوماتیک می‌گیرید، مزایای مختلفی وجود دارد که با آنها همراه می‌شود، برای دانستن ۵ مزیت درب‌های کشویی شیشه‌ای می‌توانید به مقاله ما در این رابطه مراجعه نمایید. برخی از این مزایا عبارتند از:

افزایش نور طبیعی: آیا می‌دانید که قرار گرفتن در معرض نور کم آفتاب منجر به افسردگی می‌شود؟ هنگامی که درب شیشه‌ای را در خانه یا محل کار خود نصب می‌کنید، به افزایش سطح نور طبیعی در داخل خانه خود کمک می‌کنید.

چشم اندازهای‌های بهتر: هنگام نصب درب‌های اتوماتیک کشویی شما می‌توانید از یک منظره زیبا در خارج از منزل خود لذت ببرید.

صرفه جویی در انرژی: نصب درب‌های اتوماتیک کشویی می‌تواند در هزینه‌های انرژی به شما کمک کند. از آنجا که این درب‌ها اجازه ورود نور بیشتری را به داخل خانه یا محل کسب و کار شما می‌دهند، برای روشن شدن فضا نیاز به انرژی برق کمتری خواهید داشت.

انواع درب‌های کشویی اتوماتیک

آیا فضای بیرونی کسب و کار شما قدیمی یا نامتعادل به نظر می‌رسد؟ یک راه عالی برای افزودن جذابیت به محل مورد نظر شما استفاده از درب‌های کشویی اتوماتیک است. در حالی که انواع مختلفی از سبک‌ها و مدل‌های درب‌های اتوماتیک امروزه در بازار وجود دارند، برخی از محبوب‌ترین مکان‌ها برای نصب درب‌های اتوماتیک کشویی که مورد استقبال عموم قرار گرفته در ساختمان‌های تجاری، بیمارستان‌ها، راه‌های ورودی خانه‌ها و مراکز خرید است.

اگر مطمئن نیستید که چه نوع درب اتوماتیک برای نصب در خانه شما مناسب است، تکنسین‌های نصب درب ایمن رهرو با چندین سال سابقه در زمینه تعمیر، نگهداری و نصب انواع درب‌های اتوماتیک کشویی به شما کمک خواهند کرد. هنگامی که شما با متخصصین ما کار می‌کنید، قبل از توصیه بهترین درب به شما زمانی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای کسب و کار شما صرف خواهند کرد.

درب‌های اتوماتیک کشویی

درب‌های اتوماتیک کشویی دارای پانل‌های شیشه‌ای تخت هستند که به طور افقی و خطی حرکت می‌کنند. در حالی که چند نوع منحصر به فرد از درب‌های کشویی اتوماتیک وجود دارد، بسیاری از مدل‌های مدرن شامل سنسورها، تشک‌های کنترل و حتی نشانه‌های ایمنی برای نمایش در نزدیکی درب‌های شما هستند.

درب اتوماتیک لولایی

همانطور که از نام آنها مشخص است، درب‌های اتوماتیک لولایی درب‌هایی هستند که به صورت خودکار چرخش می‌کنند. در حالی که انواع مختلفی از درب‌ اتوماتیک لولایی وجود دارد که می‌تواند شامل یک درب تکی باشد که به سمت داخل یا خارج می‌چرخد ​​و یا اینکه از یک جفت درب تشکیل شود که به طور همزمان امکان چرخش دارند. انتخاب بهترین درب برای کسب و کار شما می‌تواند یک تصمیم پیچیده باشد.

درب‌های اتوماتیک تاشو

درب‌های اتوماتیک تاشو شامل دو یا چند پانل جداگانه است که در آن یکی از بخش‌ها می‌چرخد و بخش دیگر ثابت باقی می‌ماند. برخی از درب‌های اتوماتیک تاشو ممکن است شامل یک درب تاشو باشند که به سمت داخل یا خارج حرکت می‌کنند و یا اینکه از یک جفت درب که به طور همزمان به طور جداگانه باز و بسته می‌شوند تشکیل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *